i-mus.net

Киев днем и ночью 2 сезон 1,2 выпуск (2016)

Оценка 0.0 из 0 голосов

Сериалити «Киев днем и ночью» – уникальный для Нового канала и украинского телевиденья в целом жанр. Это увлекательная история, которая происходит с реальными людьми – ребятами, которые приехали искать свое счастье в большом городе, и живут в одной квартире. Премьера проекта состоится в марте 2016 года.

Шестеро молодых людей из разных точек Украины, попытают своё счастье и будут стараться добиться успеха в большом городе! На их пути будет много плохого и хорошего. Давайте же посмотрим на i-mus.net что будет с нашими молодыми и перспективными героями!

Смотреть онлайн
Киев днем и ночью 2 сезон 1,2 выпуск
Год: 2016
Режиссер: Новый канал

Смотреть онлайн Киев днем и ночью 2 сезон 1,2 выпуск в хорошем качестве

  • Смотреть онлайн
  • Трейлер
Выпуск 1 | 13.09.2016
Часть 1
До Богдана повертається Ліля - жінка, в яку той був страшно закоханий. І своєю появою організовує хаос у квартирі. Спочатку розбірку влаштовує Маре, потім виходить з себе Вітя, нарешті, в неї вплутується Паша... Минуло кілька місяців. Оксана досі не може простити себе за те, що переспала з Богданом. Ліля живе в квартирі з Оксаною і Пашею, і виводить цим з себе останнього. Богдан намагається повернути прихильність Маре. У квартирі оселився Гена, живе в кімнаті Карини, намагається підкотити до Альбіни. Та - ні в яку. Навіть порада Оза не допомагає. Київ вдень та вночі Дивіться онлайн 2 частина серія 1 Київ вдень та вночі «Київ вдень та вночі» – серіаліті, формат, який реалізовується в Україні вперше. Він поєднує в собі драматургію серіалу і життєві історії. Якщо простіше – це серіал, який розгортається в реальному часі з реальними людьми. Герої – не актори, а звичайні молоді люди, які опиняються в заданих сценарієм ситуаціях і проявляють в них свої природні, непідробні емоції. Є ситуація. А що станеться далі, нікому не відомо. Все залежить від настрою і сприйняття героїв. 13 вересня 2016 року розпочався другий сезон серіаліті. Часть 2
Уля одужує після аварії. Почуває себе поки ще не дуже добре. Альбіна намагається повернути Ваню, той не хоче з нею спілкуватися. Тася вагітна, сказала про це батькові дитини - своєму вчителю Якову Леонідовичу. І вимагає від нього 30 тисяч на аборт і моральну компенсацію. У квартиру заявляється Артур. Грошей немає, з роботи звільнили, зі зйомного житла вигнали... Богдан влаштовує йому теплу зустріч. У Наташі відносини з Дімою, і вона щось замишляє проти Оксани. Ваня зустрічається з Геною. І, звичайно ж, зустріч переходить у бійку. Дивіться онлайн серію 1 Київ вдень та вночі 2 сезон «Київ вдень та вночі» – серіаліті, формат, який реалізовується в Україні вперше. Він поєднує в собі драматургію серіалу і життєві історії. Якщо простіше – це серіал, який розгортається в реальному часі з реальними людьми. Герої – не актори, а звичайні молоді люди, які опиняються в заданих сценарієм ситуаціях і проявляють в них свої природні, непідробні емоції. Є ситуація. А що станеться далі, нікому не відомо. Все залежить від настрою і сприйняття героїв. 13 вересня 2016 року розпочався другий сезон серіаліті.
Выпуск 2 |
Ожидается

Уважаемые гости и пользователи! Наш плеер может вопроизводить видео на планшетах и смартфонах с ОС Андроид (Android) или на айфон и айпад (iPad, iPhone) под управлением iOS. Смотрите Киев днем и ночью 2 сезон 1,2 выпуск с телефона или планшета в любое время. Приятного просмотра!


Всего комментариев: 0
avatar